Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - DVD za 99 Kč Hanka Kynychová - DVD 6 s Overballem Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop Hanka Kynychová - shop
kynychova-shop.cz // shop -  hanka kynychová
www.kynychova-shop.cz - oficiální e-shop Hanky Kynychové © 2001 - 2015
Hanka Kynychová Tajemství životního stylu 2.
Náhled
Po úspěchu knihy Hanky Kynychové a Petry Kruntorádové Tajemství životního stylu přicházejí po roce obě autorky na trh s druhým dílem.
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Na objednávku
Kód položky
Cena bez DPH 86,09 CZK
DPH 10 %
Cena s DPH 94,70 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Galerie (1)
Po úspěchu knihy Hanky Kynychové a Petry Kruntorádové Tajemství životního stylu přicházejí po roce obě autorky na trh s druhým dílem.
Ten je určen jak pokročilým čtenářům tak těm, kterým se teorie životního stylu podle Hanky Kynychové dostává do ruky poprvé.
Kniha volně navazuje na základní pravidla zdravého životního stylu, popsaná a vysvětlená v prvním díle. Je zde zodpovězeno množství otázek Hančiných čtenářek, klientek a příznivkyň.
Samostatnou kapitolou je cvičení v posilovně, význam posilovacího tréninku a popis cviků na jednotlivých strojích. Nechybí ani nový zásobník cviků pro domácí cvičení.
Dále je zařazen udržovací čtrnáctidenní jídelníček a recepty a nápady na to, jak připravit dobré a přitom racionální jídlo.
Kniha je i tentokrát doplněna množstvím ilustračních i názorných fotografií.
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • QR KÓD
QR kod